[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe kjo aktore shqiptare dëshiron të bëhet deputete!Aktorja shqiptare në rubrikën “After party” te Luana Vjollcës zbuloi të pathëna nga jeta e saj.Arjola Demiri ndër të tjera tregoi dëshirën e saj për vitin 2021.

Aktorja befasoi me dëshirën e saj të cilën nuk do ta priste askush. E pyetur se ku e sheh vetën në vitin 2021? Arjola Demiri u përgjigj me shumë siguri dhe vetëbesim se dëshiron të bëhet deputete.

Kjo ide ishte paksa e çuditshme pasi që së fundi edhe kolegia e saj Adriana Matoshi është bërë pjesë e një partie politike dhe po garon në zgjedhje për deputete.

Sidoqoftë ndoshta është motivuar nga Adriana Matoshi, transmeton Botapress.info

Menu Title