[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E thotë prapë Lutfi Haziri: Emri i Presidentit kalon nëpër zyret e LDK-sëBotapress, 24 Gusht Nënkryetari i LDK-së  Lutfi Haziri e ka përsëritur thënien e tij të njohur se gjithcka kalon nëper zyrët e LDK-së, shkruan Botapress.

Haziri tash përseri thotë se edhe emri i Presidentit të vendit kalon nëper zyrët e LDK-së.

Ja postimi i Lutfi Hazirit në Facebook:

Zgjedhja e Presidentit kalon nëpër zyrat e LDK’së. Ashtu siç kaloi edhe zgjedhja e Kryeministrit dhe Kryetares së Kuvendit…Kur bëhet kështu, dihet kush bëhet President. Ai që përfaqëson unitetin e popullit. Vazhdojmë…

Menu Title