[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E tepron Mihrije Braha, pozon e mbuluar veç me batanijeMihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.
Ajo është e martuar me këngëtarin Naim Abazi të cilën njihen si njëri ndër ҫiftet më të dashuruara, shkruan orainfo

Mihrije gjithashtu cilësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi edhe përkundër moshës së saj.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me anë të fotografisë së postuar, në të cilën po duket si një nanadimreshë seksi.

Në foton në fjalë ajo që bie në sy janë buzët e saj të cilat i ka lyer me plot shkëlqim…

Ajo njihet për kreativitetin e saj në prezantime të emisoneve si dhe për elegancën e përherëshme.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën duket më e re se mosha që vertetë e ka

 

Menu Title