[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E sulmon motrën me shufër metalike, arrestohet nga PoliciaPodujevë 26.02.2017-18:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull/K-Shqiptar, pasi që e kishte sulmuar fizikisht dhe e kishte goditur me shufër metalike në kokë motrën e vet, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosoves, transmetonj Botapress

Menu Title