[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E parkoi ferrarin e 200.000 dollarësh para gjykate,por kur u kthye i ikën truri nga ajo që paZahid Khan, një milioner i ri, parkoi ferrarin e tij të shtrenjtë para një gjykate, por kur u kthye u shokua kur pa çfarë i kishin bërë, percjell, transmeton Botapress.info

Policia e Midlandit sekuestroi mjetin dhe më pas e shkatëroi atë pasi kishte menduar se ishte e vjedhur.Ai e zbuloi këtë vetëm kur doli jashtë. Makina aq e shtrenjtë ishte në fakt në pronësi të djalit por gjithsesi ai u arrestua dhe çështja nuk është zgjidhur akoma, shkruan Botapress.info

Menu Title