.
×

E papritur PDK i uron fitoren Vetëndosjes më në fund..Në emisionin “Kojshia Show” ndodhi dicka e pazakontë.Nënkryetari I PDK-së Rexhep Hoti në mënyrë shumë të drejtpërdrejtë dhe të vecantë I uroi fitoren Vetëvendosjes,transmeton Botapress.

Ja video: