.
×

E papritur: Milaim Zeka dhe Linda Morina puthen në emision LiveTë ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina.

 

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news

 

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

 

 

Gjatë emisionit ndodhi diqka e papritur, Linda Morina puthë gjatë emisionit Deputetin Milaim Zekën.