.
×

E pabesushme: Ja si e “mashtroi” Vetëvendosje, Driton Çaushin (Video) 

Kandidati për kryetar të komunës së Gjakovës nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Driton Çaushi, dje ka festuar ditëlindjen.

Mirëpo, ajo që e bëri edhe më madhështore ditëlindjen e tij ishte surpriza që i kishin përgatitur anëtarët e “Vetëvendosjes” në Gjakovë.

Fillimisht, Çaushi thotë se kishe marrë lajmin që ka një mbledhje urgjente të partisë mirëpo, kur ai arriti në zyret e “Vetëvendosjes”, e kuptoi se ai “ishte mashtruar”, raporton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni videon dhe reagimin e Çaushit:

 

KLIKO KETU PER VIDEO