.
×

E pabesueshme! Shikoni me kë do të bashkepunojë Adelina Ismaili ne një kengë!Dashuria e saj për muzikën filloi që e vogël, ku filloi të marrë mësimet e para në piano, si dhe të këndojë në plot festivale të njohura për fëmijë.

Rikthimi i saj tashme eshte shenuar me nje kengën “ Sa 1000 engjuj” para 5 muajë, shkruan Botapress Adelina Ismaili njihet si këngëtarja e cila ka bërë revolucion në tregun muzikor shqiptar. Ka kënduar në rryma të ndryshme, duke trajtuar në këngët e saj gjithnjë tema aktuale.

Mesaduket, këngetarja e famshme nuk e lë me kaq. Ajo është parë në rrjetin social Instagram duke gjiruar nje klip me këngetarën Rina Balaj, shkruan Botapress. Ende nuk dihet se kur do te lansohet kënga, por presim qe së shpejti.

Shikoni foton me poshtë.