[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E pabesueshme ku e mbajtën dasmën Mihrija dhe Naimi (Video)Mihrije Braha ka zgjedhur që ekskluzivisht për emisionin ‘Mirage’ të jap detaje interesante nga jeta e saj artistike dhe ajo private.

 

Ajo, ka zbuluar detjae interesante për dasmën e saj dhe Naimit e cila u mbajt në 1992-tën.

 

Kush këndoi në dasmë dhe vendi ku ata organizuar ndejën. Këto dhe shumë të tjera mund t’i kuptoni në intervistën e plotë.

Menu Title