[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E pabesueshme, ja se si sillen këta dy qenë të veshur njejtë(Video)Për shumicën e njerëzve në botë, qentë janë kafshët shtëpiake më të dashura. Me veprimet dhe me butësinë që kanë ata bëjnë për vete miliona njerëz, shkruan Botapress.info.

Së fundi në internet është bërë virale një video e dy qenëve, të cilat janë të veshur me xhemperë. Mirëpo ata kanë bërë që kjo video të shpërndahet në mbarë rrjetin virtual.

Shikoni videon:

https://web.facebook.com/VT/videos/364996417398022/

 

 

Menu Title