[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E njihni super femrën e Kuvendit, Duda Baljen? Ja kush është burri më fatlum që e ka atëDuda Balje është njëra nga deputetet e Kuvendit të Kosovës e cila shpesh herë seriozitetin e punës e kthen në argëtim. Deputetja është ajo e cila konsiderohet si më e bukura e kuvendit, ku çdo herë merr vëmendje me dukjen e saj.

Po ashtu Duda është e vetmja deputete, e cila me së shpeshti frekuentohet në media rozë. Përfaqësuese e komunitetit boshnjak në Kuvend, Duda është e përgjegjshme dhe e zgjuar për detyrën që mban. Që është një femër mjaftë tërheqëse askush nuk e vë në dyshim. Por, vetëm ky është mashkulli fatlum që ka për grua Dudën.

Ajo në rrjete sociale shpeshherë edhe i publikon momente nga jeta private, ku çdo herë prezent është burri i saj./

Menu Title