[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E mrekullueshme, djali nga Ferizaj e mposht kancerinBoksieri nga Ferizaj, Florim Xhabiri ka fituar tri herë betejën me kancerin. Ai asnjëherë nuk është ndalur gjatë kësaj kohë duke e motivuar vetën dhe duke u marrë me pasionin e tij me boks.

Ai përmes një postimi në Facebook,  ka falënderuar doktoreshën Fatmire Ramegjiku dhe ka thënë se gjatë këtyre dy viteve e kanë luftuar sëmundje pa humbur shpresën.

Postimi i plotë:

Para dy vite fillova betejen vendosem te dy te luftojm pa e humbur shpresen .Faliminderit për gjithçka Dr Fatmire Ramegjiku,Onkologe.

 

Menu Title