[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E mbani mend modelen që hyri në fushë, ajo po vjen në PrishtinëModelja amerikane, Kinsey Wolanski e cila së fundmi bëri gjiron botës duke hyrë në fushë gjatë finales Tottenham-Liverpool dhe emri i saj u përmend në mediat botërore.

“E bëra vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë”, u shpreh Kinsey për veprimin e saj. Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj.

Kinsey do jetë mysafire speciale në një event ku do prezantohen vetura luksoze.

 

Menu Title