[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E mahnitshme: Nivelet e kripësisë e bëjnë liqenin gjysmë blu e gjysmë rozëNjë video e realizuar me dron në Great Salt Lake në SHBA, jep një pamje të jashtëzakonshme.

Aty, liqeni merr dy ngjyra të ndryshme, për shkak të nivelit të kripësisë që ndryshon dhe shkakton këtë gjë. Pamja ka mahnitur shumëkë që e ka parë.

Mos e humbisni.

Menu Title