[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E madhe kjo:Në tubimin në Ferizaj po merr pjesë edhe kjo figurë e njohur publike 

Sot po mbahet fushata zgjedhore e LDK-së në komunën e Ferizajit.

Kryetari aktual i Ferizajit Muharrem Svara ka marr fjalën në këtë tubim madhështor për të shpalosur programin e tij qeverisës edhe për katër vitet e ardhshme, raporton Botapress.

Në këtë fushatë po marrin pjesë të gjithë kryesia e LDK-së dhe antarët e saj.

Ndërsa këtij tubimi i është bashkangjitur sot  edhe Vjosa Osmani-Sadriu, njëra ndër figurat më të përfolura sa i përket daljes në fushata, për të mbështetur LDK-në.

Për më shumë ju mund të shihni në fotografi:

 

Menu Title