.
×

E kap ‘syri i keq’ sapo hyn në studio, rrëzohet prezantuesja e njohur shqiptareAlbana Osmani është përfshirë në një incident teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, por pa pasoja. Sapo hyri në studion e programit, moderatorja shqiptare u pengua dhe për pak sa nuk ra në skenë. Ishte Ermali ai që mbajti bukuroshen, e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan të zi, që në i nxirrte në pah linjat e saj. Kjo ka shkaktuar të qeshura mes të dyve, si dhe publikut.