.
×

E djathta e ‘hekurt’ e Seferit e mbyll meçin me fitorePara pak çastesh ka përfunduar meçi i zjarrtë ndërmjet Nuri Seferit dhe boksierit me nënshtetësi gjermane Rashidit.

Seferi gjatë gjithë kohës e dominoi ndeshje duke u tregua mjaft luftëtar ndaj gjermanit. Pas numërimit të goditjeve nga juria prezent, Nuri arriti ta mposht Rashidin.

Publiée par Nuri "Albanian Tyson" Seferi sur Samedi 25 mai 2019