.
×

E dhimbshme: Një fëmijë në Pejë e kalon natën brenda bredhit të qytetitMbrëmë në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën në të ftohtë. Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet se si një vogëlush është strehuar brenda strehës së bredhit dekorues të vitit të ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur që disa ditë në Kosovë duke i dëmtuar më së shumti personat e pastrehë.

Për më shumë shikoni foton dhe videon më poshtë:

VIDEO