[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dhimbshme: Hasan e Blerian që humbën jetën në Gjermani ishin nipa këtij bashkëluftëtarit të Koshares 

Fëmijëti Hasan e Blerian Arifaj të cilët aksidentalisht humbën jetën në një fatkeqesi komunikacioni në Gjermani, janë nipat e bashkëluftëtarit të Koshares, Sali Arifaj. Kështu ka bërë të ditur Brigada 138 “Agim Ramadani” përmes një njoftimi në Facebook.
Bashkëluftëtarit tonë Sali Arifaj, i kanë vdekur aksidentalisht në Gjermani, dy nipat – Hasan Arifaj, 17 vjeç, dhe Blerian Arifaj, 13 vjeç.
Për ngushëllime do të shkojmë nesër me dt. 18.10.2020, në ora:10:00.
Takimi tek restoranti “ILIRIA” në Deçan.
Pjesëmarja jonë është inkurajim dhe mbështetje për bashkëluftëtarin tonë, prindërit e të ndjerëve dhe familjen e gjerë Arifaj. thuhet në njoftimin e Brigades 138. përcjellë Botapress.

Menu Title