[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E bën edhe këtë, Graniti poston foto të zhveshur me gruan e tijGranit Xhaka është me Leonitën në pushime pasi përfundoi botërori.Çifti i famshëm vazhdimisht po postojnë momente nga pushimet e tyre super luksoze, përcjell ORAinfo.

 

Këtë herë Graniti ka befasuar me një foto.Të zhveshur nga plazhi dhe me dorën e gruas sipër, Graniti tregon qejfin që po bën në këtë vend kaq të bukur.

Menu Title