.
×

Duke u përkëdhelur me reperin e njohur – A është Loredana Zefi bjondina në videon që po bën xhiro në rrjet?Edhe pas ndarjes nga Mozzik, emri i Loredana Zefit po vazhdon të jetë ndër më të komentuarit në mediat rozë.Ndonëse gjatë është komentuar se reperja është në lidhje dashurie, e emra të shumtë janë përmendur si partner i saj.

Një video e publikuar së fundmi në rrjete sociale po thuhet se është këngëtarja Loredana Zefi.

Edhe pse u përfol për producentin gjerman Macloud, në video shihet reperi Zuna dhe një vajzë bjonde të cilën ai po e përkëdhel në kokë gjatë udhëtimit në aeroplan.Ka qenë faqja “Infoworldd” ajo e cila pretendon se vajza në fjalë është Loredana Zefi.

V I D E O