[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Duhet ta shihni këtë fustan të Adelina IsmailitAdelina Ismaili është emër i pa diskutueshëm në muzikë, këngëtare që ia ka dalë ta shndërrohet në ikonë, shkruan “Kosovarja”. Adelina u bë e famshme në vitet e 90-ta, kohë kjo kur e reja bëri për vete një publik të tërë, të cilin e mahniti me këngë e performanca.

Bukuroshja gjithmonë ka treguar se është femër me stil dhe e predispozuar për të ecur në hap me kohën. Adelina, ndër vite ka veshur fustana nga më të ndryshmit e më të guximshmit. Këngëtarja edhe grimin e ka pasur interesant dhe përherë ka arritur ta bëjë diferencën.

Menu Title