.
×

“Dueli” mes qenit dhe gjarpërit në Rahovec 

Fermeri Fehmi Mullabazi nga Rahoveci ka shpërndarë një video interesante.
Në videon e publikuar nga Mullabazi, shihet teksa një qen “sulmon” një gjarpër.

Në fund, siç shihet në video, gjarpëri “humb” mbetejën pasi ngordh.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.
KLIKO KETU PER VIDEO