[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Duda vishet me komplete shumë të bukura, por vëmendjen merr varësja e saj në qafëDuda Balje është një nga deputetet më të komentuara në mediat rozë. Stili i saj dhe eleganca bën që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Biondina flokëgjatë, përveç bukurisë që tregon përmes fotografive të postuara në rrjete sociale, ajo shpesh me ndjekësit ndanë edhe fotografi e momente me personat e zemrës.

Së fundmi deputetja ka postuar një fotografi ku shfaqet me një veshje të bukur, por vëmendjen e merr varësja e saj e vendosur në qafë.

Menu Title