[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Duda Balje vishet si “Superman”Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, po ashtu edhe me foto të cilat ndezin rrjtet sociale dhe komentohen shumë për shkak të bukuris që Balaj e ka dhe formave të trupit që çdo femër do ti donte, shkruan Botapress.info

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv dhe po duket mjaftë mirë,, në maicën që Duda e ka të veshur shihet simboli i heroit Superman, ende nuk dim se çka ka dashur të thotë me këtë deputetja e Kuvendit të Kosovës, ajo që mund të themi është se dukët mjaftë bukur.

 

Menu Title