.
×

Duda Balje merr një buqetë të madhe me lule, ja nga kush!Një nga deputetet më të përfolura të Kuvendit të Republikës së Kosovës është edhe Duda Balje.

Ajo shpesh është në qendër të mediave rozë, pikërisht për shkak të linjave trupore dhe stilit të saj, shkruan Indeksonline. Sot në Ditën e Gruas, edhe Duda ka marrë një dhuratë, e sigurisht dhurata më e mirë janë lulet.

Këtë imazh e ka shpërndarë vet deputetja në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet me një buqetë të madhe me lule në duar. Por sigurisht më e bukura lule është vet ajo.