[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dua Lipa uron shëndet dhe paqe për gjithë besimtarët e fesë islameNë mesin e shumë figurave publike, nuk ka munguar edhe urimi i Dua Lipës për Kurban Bajramin.Këngëtarja e hitit “One Day” ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka uruar bestimtarët e fesë islame.

“Ju urojë shëndet, paqe dhe harmoni”, ka shkruar Lipa.

Menu Title