.
×

Dua Lipa tregon brekëtKëngëtarja Dua Lipa i ka treguar të brendshmet para pasqyrës dhe duket joshëse.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram

Imazhet si duket janë realizuar ose para ‘Met Gala’ ose pas përfundimit të saj dhe këtë e dëshmon stili i flokëve të Duas.

Pranë imazheve ku i ka treguar të brendshmet, Dua ka treguar se flokët e gjata në ‘Met Gala’ nuk ishin të sajë.

“Nëse flokët e mija do të ishin kështu çdo ditë, nuk do të dija kisha ditur si të veproja. Flokët e shkurtra më bëjnë të ndihem më rehat”, ishin fjalët e saj pranë postimit