.
×

Dua Lipa së shpejti në Shqipëri,këtë e tregoi pa dashje i dashuri i saj



I dashuri i Dua Lipës, Isaac Careë, ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve, ndaj shumë prej ndjekësve të tij në rrjetet sociale janë nga Shqipëria.

Së fundmi ai u pyet nga një prej ndjekësve nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac u përgjigj në mënyrën perfekte, duke e shoqëruar me simbolin e shqiponjës.

“Dy herë, së shpejti bëhen tre”, tha kuzhinieri në videon e publikuar në Insta Story, ndërkohë që më pas bëri simbolin e njohur me duar.

Kjo do të thotë që Dua Lipa do të vijë sërish në Shqipëri dhe nuk dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë koncert.