.
×

Dua Lipa në foto me Jennifer Lopez e Jessica Alba (Foto)!Çdo ditë, këngëtarja numëron suksese të reja.

Së fundi, ajo ka udhëtuar në Las Vegas bashkë me të dashurin, ku vazhdon me turneun e koncerteve,

Në një fotografi që po qarkullon në internet, këngëtrja shqiptare shihet përkrah yjeve më të famshme në botë.

Ajo pozoi përkrah Jennifer Lopez, Jessica Alba, Sofia Vergara dhe Christina Milian; që të gjitha dukeshin për mrekulli.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dua Lipa është “Electricity”, në duet me Mark Ronson dhe Diplo.