.
×

Driton Selmanaj: Qeveria Haradinaj po bën “tërheqje taktike” 

Deputeti i LDK-së Driton Selmanaj ka kritikuar Ramush Haradinaj për marrjen e vendimeve drastike dhe tërheqjen e këtyre vendimeve siç janë vendimi për faljen e borxheve, për rritjen e pagave, për shfuqizimin e speciales etj, shkruan Botapress.

“Qeveria do të mbahet mend si qeveri e tërheqjeve taktike” është shprehur deputeti Selmanaj.