[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Djali i kryeministrit Haradinaj feston 15 vjetorin e lindjesSot është një ditë e veçantë për familjen Haradinaj, krejt kjo pasi djali i madh kryeministrit feston ditëlindjen.

Këtë e ka bërë të ditur vet Anita përmes një fotografie të publikuar në Instagram.Muçaj ka shkruar fjalët më të mira në këtë 15 vjetor të Gjinit.

Postimi i plotë:

‘Gjin, dashuria ime e pare dhe e perjetshme, ti po rritesh cdo dite e me shume, sot u bere 15 vjeç, paq fatin e bardhe ne jete o drite! Gezuar Ditelindja! Mua do me kesh gjithmone mbrapa”, ka shkruar Anita në fotografinë e publikuar bashkë me djalin.

Menu Title