[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos rrëfen ndodhinë e pazakontëAnthony Çako, djali i kompozitorit, Pirro Çako dhe Inva Mulës ka rrëfyer në profilin personal në ‘Instagram’ një histori të pazakontë që ka përjetuar ditën e djeshme.

“Për pak më grabitën dy djem në moshën time, në mes të parkut, vetëm 5 minuta larg apartamentit tim. Disa njerëz duhet të rregullojnë jetën e tyre në vend që të merren me vjedhjen e telefonave të të tjerëve. Por jam gjallë dhe e kam telefonin tim”,-ka treguar ai duke larguar në këtë mënyrë edhe shqetësimin e të gjithë atyre që e duan dhe e ndjekin.

Anthony, nuk jeton në Shqipëri, por në Paris ku ka ndërtuar jetën dhe karrierën e tij.

 

Menu Title