.
×

Djali i deputetit Agim Kikaj, me fjalë prekëse i uron ditëlindjen babait të tij të ndjerëPo të ishte gjallë ai sot do të kremtontonte ditëlindjen e 56-të. Por Agim Kikaj, ish deputet i LDK-së ka ndërruar jetë ne vitin 2016, shkruan Botapress. Djali i tij Altini e ka përkujtuar me këto fjalë të dhimbhme ditëlindjen e babait të tij: Dita që nuk do të zgjohesha kurrë! Kjo është një nga ditët më të vështira në jetë. Në vend që të ishim bashkë të gjithë, të qeshim me fjalët tua që gjithmonë na bënin të jem të lumtur, ne sot me lot dhe mallë kujtojmë ditëlindjen tënde. Urime ditëlindja e 56-të, sikur vetëm edhe njëherë të kisha përqafimin tënd dhe ta uroja ditëlindjen. Të dua BAB!