[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ditët me shi e borëPrishtina mund të ballafaqohet me krizë të ujit si pasojë e reshjeve të pakta që mbushin liqenet artificiale në periferi të kryeqytetit.

Kjo infografikë paraqet numrin e ditëve kur kryeqyteti ka pasur reshje të shiut dhe borës në 16 vjetët e fundit.

 

Menu Title