.
×

Dikur yll i pornos, ja si duket tani! (Foto)Ylli i pornos që tani është në pension, Asia Carrera për përsëri tërhoqi vëmendje. Ajo ishte arrestuar të enjten për ngarje të dehur.

Asia Carrera e cila tani pothuajshe nuk duket si vetja, u arrestua në Utah për ngarje të dehur me makinë që ishte edhe vajza e saj 10 vjeçare Catalina.

Kalimtarët kanë raportuar se grua pa ndjenja ishte shtrirë në një stol pranë një shkolle në St. George, dhe policia e gjeti atë në gjendje të dehur.

Nën emrin Carrera u bë yll i parë i pornos me prejardhje aziatike dhe fitoi “Porno Oskarin” apo shpërblimin “AVN”, si aktorja e vitit. Me pornografinë filloi të merrret që nga viti 1993 deri në 2003, dhe ka regjistruar më shumë se 400 filma për të rritur.