[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Digjet një veturë në kryeqytet (Foto/Video)Një veturë është djegur në mbrëmjen e së hënës në Prishtinë.

Flakët kanë përfshirë një automjet në afërsi të Menzës së Studentëve në kryeqytetin kosovar, ndërsa arsyeja tash për tash nuk dihet, raporton Express.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po angazhohen për të fikur zjarrin.

http://www.dailymotion.com/video/x5det6k_vetura-1_news

http://www.dailymotion.com/video/x5det8o_vetura-2_news

Menu Title