[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Digjet një shtëpi në Prizren 

Botapress 27 Janar- Një shtëpi është kapluar nga flakët gjatë ditës së sotme në Prizren, përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar.

Zjarrëfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri të zjarri.

“Një shtëpi është duke u djegur në rrugën ‘Beteja e Pashtrikut’. Nuk ka persona të lënduar. Zjarrfikësit janë në vend të ngjarjes si dhe Policia e Kosovës. Ka vetëm dëme materiale”, ka thënë policia./Botapress.info/

Menu Title