[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Diellza Kolgeci tregon vështirësinë më të madhe që po e përjeton gjatë shtatzënisëDiellza ka folur për shtatzëninë në muajt e fundit. Në një intervistë për Sevenbizz, Diellza Kolgeci ka folur për shtatzëninë e saj dhe si po i ecë këto muajt e fundit.

Bukuroshja shqiptare po pret fëmijën e saj të parë me basketbollistin Fisnik Rugova, ndërsa pak javë më parë është zbuluar se ajo po pret një vajzë.

Se si po i shkon shtatzënia dhe cila është vështirësia më e madhe që ajo po përjeton, mund ta kuptoni në videon më poshtë:

Menu Title