.
×

Dhurata Ahmetaj kthehet në kohë, publikon imazhe të ‘zjarrta’ nga plazhiKëngëtarja Dhurata Ahmetaj ka publikuar disa imazhe të ‘nxehta’ në llogarinë e saj në Instagram.Ajo, është rikthyer në kohë për të sjell disa prej fotografive që i ka realizuar në shtator, kur po bënte plazh.Aty, Dhurata ka zbuluar shumë nga vetja dhe gjoksin e ka vënë në plan të parë e pozat që këngëtarja i ka marrë janë shumë provokative.

Sa u përket projekteve muzikore Ahmetaj është duke punuar për një të tillë i cili do të publikohet shumë shpejt.