[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Detaje të reja rreth nga ajo që ndodhi para pakë minutash në Prishtinë e privoi dhe djalinTragjedi e madhe ndodhi para pakë minutash ku një familje prej katër antarësh tash më u privuan nga jeta, pasi një personi qëlloi duke lënë të vdekur, dy prindërit e tij, nusen e djalit si dhe vet djalin, pastaj ja mori dhe vetes jetën duke e qëlluar kështu vetën, shkruan Botapress.info

Gazetarja e Botapress-it gjendet në vendin e ngjarjes dhe po raporton që nga kjo familje ka shpëtuar vetëm një fëmijë 2 vjeçarë, për detaje të tjera ne do të ju mbajm të informuar.

Menu Title