[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deri kur do të bie shi në Kosovë? Moti për dy ditët e ardhshmeGjatë dy ditëve të ardhshme, do të jetë mot I ngjashëm I shoqëruar me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh, ka njoftuar Instituti Hidrometeorologji i Kosovës.

Mirëpo reshjet do të jenë me intesitet më të zogëluar, në krahasim me dy ditët e fundit. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-23 gradë Celsius.

Menu Title