.
×

Deputetja e LDK-së Vjosa Osmani sot ka ditëlindjen, ja sa vjet i mbush? 

Vjosa Osmani deputete e LDK-së sot ka ditëlindjen. Ajo i mbush 36 vjet. Vjosa Osmani u lind më 17 maj të vitit 1982, në qytetin e Mitrovicës, Kosovë. Është e martuar me Prindon Sadriun dhe ka dy fëmijë, vajzat Dua e Anda që janë 4 vjeçe, shkruan Botapress.