[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deputetja e Kuvendit të Kosovës çmend ndjekësit me pamjen mahnitëseDuda Balje është njëra nga deputetet e Kuvendit të Kosovës e cila komentohet në media rozë si shkak i dukjes së saj. Deputetja, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi ishte e ftuar ne emisionin ‘Ftesë në 5‘, dhe sigurisht se para emisionit Duda është rregulluar.

Me disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo është dukur tejet e bukur.Shikojeni imazhet e publikuara nga deputetja.

Ndryshe, Duda është nënë e tre fëmijëve.

 

Menu Title