[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deputetja e AAK-së nuk i ndalë lotët pas dorëheqjes së Ramush HaradinajtPas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj pati reagime të ndryshme, por disa nga ta edhe shpërthyen në lotë.

Para selisë së AAK-së në Prishtinë, Time Kadrijaj ka qajtur me lotë, pas mbledhjes së kryesisë së kësaj partie dhe njoftimit për largimin nga qeveria.

Menu Title