[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Skandaloze: Deputeti Zafir Berisha e shan me rob zëvendësministrin Gani Koci (Foto+18)Botapress, 4 Nëntor

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Goci përmes një postimi në facebook pati ironizuar me Zafir Berishën, duke e cilësuar figurën e tij si shembullin e paditurisë së opozitës.

Por deputeti i NISMA-së, Zafir Berisha, i ka shkruajtur në inbox duke e fyer rëndë zëvendësministrin, Gani Koci.

Koci e ka ndarë me miqtë e tij “selamen” që Berisha ia ka dërguar, transmeton Botapress.

Ja postimi i plotë i zëvendësministrit Koci:
“Selam të fortë më paska qu Zafir Berisha në inbox lidhur me një postim timin në Fb, për te! Kjo gjuhë rrugaqërie e nje ” përfaqësuesi” të popullit dhe një prezentuesi të bllokut opozitar, sërish është shembull më i mire i idiotizmit, injorances dhe moralit të tyre politik dhe njerëzor!”, ka shkruar Koci.
Më poshtë keni kritikën e Kocit dhe reagimin banal të Zafir Berishës.

Gani Koci's photo.
Gani Koci's photo.
Menu Title