[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deputeti i LDK’së njofton se pas 20 ditësh është shëruar nga Covid-19Deputeti i LDK’së, Fetah Rudi ka bërë të ditur se pas 21 ditësh është shëruar nga koronavirusi dhe është liruar për në shtëpi Ai ka shkruar në Facebook se ka kaluar netë të vështira gjatë trajtimit, mirëpo, se falë mjekëve e ka kaluar këtë sfidë.

Rudi gjithashtu ka falënderuar të gjithë ata që iu janë gjendur pranë gjatë përballjes më sëmundjen./

Pas 21 ditesh ne perballje me Covid19, prej te cilave 16 ne Kliniken Infektive ne Prishtine, sot jam liruar dhe jam…

Publiée par Fetah Rudi sur Mercredi 16 septembre 2020

Menu Title