[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Deputetët e PDK-së dhe AAK-së pajtohen në Kuvend, ja arsyejaDeputetët e PDK-së dhe AAK-së pavarësisht mospajtimeve duket se janë pajtuar sot për një çështje në Kuvend të Kosovës.

Bashkë këto dy parti, që njihen për raporte jo fort të mira mes vete i ka bërë festa e flamurit.

Kështu ka bërë të ditur shefi i deputetëve të AAK-së, Daut Haradinaj.

“Edhe pse na ndajnë partitë, na bashkon Festa e Flamurit”, ka shkruar Haradinaj.

Ai shihet në foto me deputetët e PDK-së, Fatmir Xhelilin, Hajredin Kucin e Blerta Deliun.

https://www.facebook.com/DautHaradinaj/posts/3404080776311693

Menu Title