.
×

Dëmtohet fusha nga urithiLiderët e Shakhtar Donetskit janë befasuar këtë të enjte me vrimat që i kanë parë në stadiumin “Kharkiv”.

Përgjegjësit e mirëmbajtjes së fushës kanë filluar menjëherë të merren me problemin dhe kanë gjetur urithi.

Pas kësaj pritet që çdo gjë të jetë në rregull për t’u zhvilluar ndeshja e të mërkurës në kuadër të Ligës së Kampionëve mes Shakhtarit dhe Hoffenheimit, të cilat i takojnë Grupit F.